DVEŘNÍ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (BN - Broušená nerez)
DVEŘNÍ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (BN - Broušená nerez)
Kat. číslo:
8584138251425
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138251425
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 200 mm |
Délka madla: 300 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 054 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251432
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 400 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 182 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251449
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 500 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 329 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251456
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 400 mm |
Délka madla: 600 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 434 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251463
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 800 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 562 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251470
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 700 mm |
Délka madla: 1000 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 730 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251487
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 1200 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 152 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138251494
|
Povrch: MP BN (broušená nerez) |
Rozteč madla: 1300 mm |
Délka madla: 1600 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 974 Kč / ks |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla 25 mm. Uvedená cena je za 1 kus. K madlům na dveře doporučujeme zakoupit i spojovací materiál podle požadovaného typu materiálu.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP BN (broušená nerez) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozměr profilu madla | 25 mm |


























































