DVEŘNÍ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (BS - černá mat)
DVEŘNÍ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (BS - černá mat)
Kat. číslo:
8584138409765
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138409765
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 200 mm |
Délka madla: 300 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 529 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409772
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 400 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 632 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409789
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 500 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 838 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409796
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 400 mm |
Délka madla: 600 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 833 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409802
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 800 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 309 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409819
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 700 mm |
Délka madla: 1000 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 877 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409826
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 1200 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
3 044 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138409833
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 1300 mm |
Délka madla: 1600 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
4 528 Kč / ks |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla 25 mm.
Uvedená cena je za 1 kus.
K madlům na dveře doporučujeme zakoupit i spojovací materiál podle požadovaného typu materiálu.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP BS (černá mat) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozměr profilu madla | 25 mm |


























































