DVEŘNÍ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (bílá mat)
DVEŘNÍ MADLO MP kód K00 Ø 25 mm ST ks (bílá mat)
Kat. číslo:
8584138410396
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138410396
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 529 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410402
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 632 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410419
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 838 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410426
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 103 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410433
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 309 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410440
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 750 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410457
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
3 044 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138410464
|
Povrch: MP BÍLÁ |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
4 528 Kč / ks |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno.
Profil madla 25 mm.
Uvedená cena je za 1 kus.
K madlům na dveře doporučujeme zakoupit i spojovací materiál podle požadovaného typu materiálu.
Parametry
| Kování typ 2 | Dveřní |
|---|---|
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP BÍLÁ |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozměr profilu madla | 25 mm |


























































