Dveřní kování MP Favorit - R 2002 5S (BROUŠENÁ NEREZ)
Dveřní kování MP Favorit - R 2002 5S (BROUŠENÁ NEREZ)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
- Dveřní kování pro interiérové dveře
- Určeno pro standartní tloušťku dveří 40 mm
Určeno pro prostředí s vysokou frekvencí pohybu lidí (administrativní prostory, prodejny, čerpací stanice, nákupní centra) a jsou vhodné i do vlhkého prostředí.
Na čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie ani čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým vlhkým hadrem. Při vydávání nestandartních (pískavých) zvuků nebo při drhnutí používejte univezální mazivo.
Modely jsou vyrobené z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli.
Vratná pružina kliky
Prošroubování přes dveře
Klikové nasazení krytky rozety, štítu(TUPAI)
Koule fixní
Vyrobeno v Portugalsku
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Prošroubování skrz dveře, Vratná pružina |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Kulatá |
| Značka | MP kování |
| Typy kování - varianta | klika-klika |
| Povrchová úprava - varianta | MP BN (broušená nerez) |
| Typ otvoru - varianta | Bez spodní rozety, Otvor na cylindrickou vložku PZ, Otvor pro obyčejný klíč BB, WC klíč |
| Šířka rozety/štítu | 52 mm |
| Délka kliky | 132 mm |
| Síla rozet/štítu | 11 mm |
| Rozteč šroubů | 38 mm |
| Záruka | 5 let |
























































