Zpevněné kování MP Magnus 3198 (T)
Zpevněné kování MP Magnus 3198 (T)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
U síly dveří 45mm je spojovací materiál standardně v ceně, u silnějších dveří je účtován příplatek.
Bezpečnostní kování se montuje pomocí dlouhých šroubků z vnitřní strany. Z vnější strany může být koule, madlo nebo klika s ochranným štítem proti odvrtání a rozlomení štítu. Některé typy mají ochrannou krytku, která zabraňuje nežádoucí manipulaci s vložkou.
Na čištění a ošetřování nepoužívejte žádné agresivní chemikálie ani čistící prostředky. Čistěte pouze měkkým vlhkým hadrem. Při vydávání nestandartních (pískavých) zvuků nebo při drhnutí používejte univezální mazivo.
Vratná pružina kliky
Prošroubování přes dveře
Vyrobeno v Portugalsku
Zpevněné kování
Pravolevost kliky - nastavení s demontáží a montáží
Za příplatek možnost výběru jakékoli kliky TUPAI v uvedených površích.
Povrch: T - titan
Parametry
| Ostatní parametry | Prošroubování skrz dveře, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 90 mm, 92 mm |
| Kování typ 1 | Štítové |
| Kování typ 2 | Zpevněné |
| Design | Moderní |
| Značka | MP kování |
| Typy kování - varianta | klika oboustranná/koule, klika-klika |
| Povrchová úprava - varianta | MP T (titan) |
| Typ otvoru - varianta | Otvor na cylindrickou vložku PZ |
| Šířka rozety/štítu | 35 mm |
| Délka kliky | 63/136 mm |
| Délka štítu | 250 mm |
| Síla rozet/štítu | 11 mm |
| Rozteč šroubů | 38 mm |
| Záruka | 5 let |























































