ZAMYKACÍ MADLO TWIN KULATÉ H 8000 - pár
ZAMYKACÍ MADLO TWIN KULATÉ H 8000 - pár
Rozteč madla:
1125 mm
Délka madla:
1500 mm
Rozměr profilu madla:
Ø 35 mm
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
pár na dřevěné dveře Provedení: |
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1125 mm |
Délka madla: 1500 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 35 mm |
Min. odběr: 1 pár |
2-3 týdny (na objednávku)
|
13 975 Kč / pár |
||
|
pár na skleněné dveře Provedení: |
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1125 mm |
Délka madla: 1500 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 35 mm |
Min. odběr: 1 ks |
2-3 týdny (na objednávku)
|
12 345 Kč / ks |
Popis
Součástí balení je i protikus k výsuvné zástrči.
Ačkoliv je madlo zamykací, nemůže být součástí systému generálního klíče, protože vložka do jeho zámku je jiného typu než cylindrické vložky do zámků v dveřních křídlech.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | Kování Twin |
| Povrchová úprava - varianta | Twin E (nerez matná) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1125 mm |
| Délka madla | 1500 mm |
| Rozměr profilu madla | Ø 35 mm |

























































