VÝPRODEJ Okenní kování ACT klika AC pro plastová okna a eurookna (BÍLÁ)
VÝPRODEJ Okenní kování ACT klika AC pro plastová okna a eurookna (BÍLÁ)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
Ve výprodeji 1 kus
Parametry
| Kování typ 2 | Okenní |
|---|---|
| Design | Moderní |
| Tvar štítku/rozety | Oválná |
| Značka | Kování AC-T |
| Typy kování - varianta | EO klika pro eurookno |
| Povrchová úprava - varianta | AC-T BÍLÁ |
| Šířka rozety/štítu | 28 mm |
| Délka kliky | 128 mm |
| Délka štítu | 62 mm |
| Záruka | 2 roky |























































