VÝPRODEJ Ochranné kování COBRA SLIM (F1 - stříbrný elox) - PZ klika/klika - rozteč 90 mm
VÝPRODEJ Ochranné kování COBRA SLIM (F1 - stříbrný elox) - PZ klika/klika - rozteč 90 mm
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
U síly dveří 45mm je spojovací materiál standardně v ceně, u silnějších dveří je účtován příplatek.
Jedná se o ochranné kování.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Úzký štít |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kování typ 1 | Štítové |
| Kování typ 2 | Pro branky |
| Design | Moderní |
| Materiál | Hliník |
| Tvar štítku/rozety | Zúžené |
| Značka | Kování Cobra |
| Typy kování - varianta | klika-klika |
| Povrchová úprava - varianta | COBRA F1 (stříbrný elox) |
| Typ otvoru - varianta | Otvor na cylindrickou vložku PZ |
| Šířka rozety/štítu | 30 mm |
| Délka kliky | 122 mm |
| Délka štítu | 242 mm |
| Záruka | 2 roky |























































