VÝPRODEJ ACT Mušle pro posuvné dveře HR (lesklý chrom) - bez otvoru
VÝPRODEJ ACT Mušle pro posuvné dveře HR (lesklý chrom) - bez otvoru
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
Kvalitní úchyty z kovu pro montáž a ovládání posuvných interiérových dveří. Moderní design hranatých mušlí, snadná montáž a široká škála provedení zajistí vašim dveřím příjemné ovládání a elegantní vzhled.
K OBJEDNÁNÍ POUZE 2 ks: bez otvoru
Parametry
| Ostatní parametry | Lesklý povrch |
|---|---|
| Kování typ 2 | Kování pro posuvné dveře |
| Design | Moderní |
| Materiál | Slitina kovů |
| Tvar štítku/rozety | Hranatá |
| Značka | Kování AC-T |
| Typy kování - varianta | bez otvoru |
| Povrchová úprava - varianta | AC-T Chrom |
| Typ otvoru - varianta | Bez otvoru |
| Šířka rozety/štítu | 40 mm |
| Délka štítu | 125 mm |
| Síla rozet/štítu | 4,5 mm |
| Rozteč šroubů | 105 mm |
| Záruka | 2 roky |























































