Okenní půloliva ROSTEX IDEAL (CHROM NEREZ)
Okenní půloliva ROSTEX IDEAL (CHROM NEREZ)
Varianty:
ROSTEX Chrom lesklý-nerezprohlížíteZvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
klika levá
|
Povrch: ROSTEX Chrom lesklý-nerez |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
377 Kč / ks |
||
|
Provedení:
DIN pravá
|
Povrch: | Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
377 Kč / ks |
Parametry
| Ostatní parametry | Lesklý povrch, Půloliva |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Okenní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Oválná |
| Značka | Kování Rostex |
| Typy kování | DIN pravá, klika levá |
| Povrchová úprava | ROSTEX Chrom lesklý-nerez |
| Čtyřhran | 6x6 |
| Délka kliky | 75 mm |
| Délka štítu | 74 mm |
| Rozteč šroubů | 43 mm |
| Síla rozet/štítu | 6 mm |
| Šířka rozety/štítu | 31 mm |
| Záruka | 5 let |























































