Ochranné rozety ACT PZ B (NEREZ)
Ochranné rozety ACT PZ B (NEREZ)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
Ochranné rozety zvýší zabezpečení vstupních dveří. Rozety jsou prošroubovány skrz dveře, mají masivní krycí štítek. Běžná instalace je do dveří tloušťky 40 mm.
Parametry
| Ostatní parametry | Prošroubování skrz dveře |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Ochranné |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Kulatá |
| Značka | Kování AC-T |
| Typy kování - varianta | klika-klika |
| Povrchová úprava - varianta | AC-T Nerez |
| Typ otvoru - varianta | Otvor na cylindrickou vložku PZ |
| Délka štítu | 55 mm |
| Síla rozet/štítu | 10 mm |
| Šířka rozety/štítu | 55 mm |
| Záruka | 2 roky |























































