DVEŘNÍ MADLO „C“ HOLAR (nerez)
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
|
Povrch: HOLAR NEREZ MAT |
Rozteč madla: 350 mm |
Délka madla: 382 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm mm |
Min. odběr: 1 ks |
Není skladem
Hlídat naskladnění
|
1 616 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: HOLAR NEREZ MAT |
Rozteč madla: 350 mm |
Délka madla: 382 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 155 Kč / pár |
Popis
Nerezové dveřní madlo C z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, tvarem připomínající tvar písmene C, vhodná pro interiér i exteriér, v jednostranném či oboustranném provedení. Celková délka madla: 382 mm, rozteč 350 mm.
Nerezové dveřní madlo C je vhodné k instalaci do interiéru i exteriéru, vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301 se satinovaným matným povrchem ve tvaru připomínajícím písmeno C, hygienicky nezávadné, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.
Toto dveřní madlo je dostupné v páru pro oboustranné použití, nebo jako kus pro jednostranné použití. Celková délka madla: 382 mm, rozteč 350 mm. Pár není možné použít jako dvě jednostranná madla.
Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby o průměru 8 mm, v případě osazení madla do dřeva tedy doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 8 mm. V případě osazení madla do skla, jsou přibalené distanční kroužky o průměru 12 mm, které vyžadují otvor 12 mm.
Obsah balení:
- 1 pár madel
- spojovací materiál
- montážní šablona
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | Kování Holar |
| Povrchová úprava | HOLAR NEREZ MAT |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 350 mm |
| Délka madla | 382 mm |
| Rozměr profilu madla | Ø 32 mm mm, Ø 32 mm |























































