Madlo TWIN BJ 118002 - kus (nerez)
Madlo TWIN BJ 118002 - kus (nerez)
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | Síla dveří | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 200 mm |
Délka madla: 225 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
932 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 325 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 164 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 625 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 397 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 925 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 096 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1200 mm |
Délka madla: 1225 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 678 Kč / ks |
Popis
Na adrese info@e-kovani.cz si lze objednat i madlo v povrchu černý mat (CM).
Termín nanesení tohoto povrchu na nerezová madla je čtyři až pět týdnů v závislosti na naplnění výrobních kapacit.
Záloha je 70 % z celkové ceny a příplatek (k ceně nerezového madla) je 900 Kč / 34 € za kus a 1 800 Kč / 67,90 € za pár.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch |
|---|---|
| Kování typ 1 | Madlo |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Značka | Kování Twin |
| Povrchová úprava | Twin E (nerez matná) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Rozměr profilu madla | Ø 25 mm |

























































