MADLO COBRA INOX G (IN - NEREZ) - kus
MADLO COBRA INOX G (IN - NEREZ) - kus
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
CHMADLOGP
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 632 mm |
Rozměr profilu madla: 32 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 260 Kč / ks |
||
|
Provedení:
CHMADLOG
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 700 mm |
Délka madla: 732 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 350 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 800 mm |
Délka madla: 832 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 530 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 932 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 710 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 1000 mm |
Délka madla: 1032 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 710 Kč / ks |
||
|
Provedení:
|
Povrch: COBRA IN (nerez) |
Rozteč madla: 1100 mm |
Délka madla: 1132 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 32 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
2 159 Kč / ks |
Popis
INOX G - MADLO
Trendem posledních let je stále častější používání dveřních madel v interiéru na posuvných a pivotových dveřích. Kolekce madel INOX představuje atraktivní designový prvek s jednoduchými přímými liniemi, které souzní s vybavením moderních interiérů a kanceláří, velmi žádané jsou i v segmentu veřejných staveb (nemocnice, školy, restaurace), kde nacházejí své místo na otočných dveřích bez zámků. Nenápadný půvab madla INOX G spočívá ve spojení moderních jednoduchých linií s oblíbeným nerezovým povrchem. Kulatá úchopová plocha bez hran zajistí optimální úchop, rozměrová variabilita (35-110 cm) představuje jistotu, že můžete zvolit takovou velikost madla, aby celkový vzhled odpovídal rozměrům dveří i velikosti celé místnosti.
Vlastnosti produktu:
Madlo vhodné do interiéru
Material: INOX nerez
Typ: jednostranné madlo
Spojovací materiál součástí balení
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | Kování Cobra |
| Povrchová úprava | COBRA IN (nerez) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1000 mm, 1100 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1032 mm, 1132 mm, 632 mm, 732 mm, 832 mm, 932 mm |
| Rozměr profilu madla | 32 mm, Ø 32 mm |























































