Dveřní madlo MP JNF - IN.07.153.D (TG - Titanium zlatá)
Dveřní madlo MP JNF - IN.07.153.D (TG - Titanium zlatá)
Kat. číslo:
EAN00ART15700
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Montáž na dřevo, plast, hliník Provedení: EAN00ART15700
|
Povrch: MP Zlatá |
Rozteč madla: 400 mm |
Délka madla: 430 mm |
Rozměr profilu madla: 30x30 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
7 679 Kč / pár |
||
|
Montáž na sklo Provedení: EAN00ART15701
|
Povrch: MP Zlatá |
Rozteč madla: 400 mm |
Délka madla: 430 mm |
Rozměr profilu madla: 30x30 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
8 373 Kč / pár |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno.
Madlo má rozteč šroubů 400 mm, délka madla 430 mm.
Spojovací materiál pro montáž madla není součástí balení, tj. není v ceně produktu.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP Zlatá |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 400 mm |
| Délka madla | 430 mm |
| Rozměr profilu madla | 30x30 mm |



























































