Dveřní madlo MP FT - kód K40 40x20 mm UN (WS - Bílá matná) - pár
Dveřní madlo MP FT - kód K40 40x20 mm UN (WS - Bílá matná) - pár
Kat. číslo:
8584138366693
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138366693
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 350 mm |
Délka madla: 370 mm |
Rozměr profilu madla: 40x20 mm mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
4 087 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138366730
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 800 mm |
Délka madla: 820 mm |
Rozměr profilu madla: 40x20 mm mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
5 998 Kč / ks |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla má rozměr 40 x 20 mm. Sada UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pro oboustrannou montáž dvou madel do dřeva, PVC, AL, skla.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP WS (bílá mat) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 350 mm, 800 mm |
| Délka madla | 370 mm, 820 mm |
| Rozměr profilu madla | 40x20 mm mm |


























































