DVEŘNÍ MADLO MP K14T Ø 32 mm UN - ks (BS - Černá matná)
DVEŘNÍ MADLO MP K14T Ø 32 mm UN - ks (BS - Černá matná)
Kat. číslo:
8584138380996
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla je Ø 32 mm. Sada UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pro oboustrannou montáž jednoho madla do dřeva, PVC, AL, skla.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP BS (černá mat) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 350 mm |
| Délka madla | 382 mm |
| Rozměr profilu madla | Ø 32 mm |


























































