DVEŘNÍ MADLO MP K10 Ø 35 mm UN - ks (WS - Bílá matná)
DVEŘNÍ MADLO MP K10 Ø 35 mm UN - ks (WS - Bílá matná)
Kat. číslo:
8584138381535
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138381535
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 700 mm |
Délka madla: 1000 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 35 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
5 057 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138381511
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 500 mm |
Délka madla: 700 mm |
Rozměr profilu madla: Ø 35 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
3 985 Kč / ks |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla je 35 mm. Sada UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pro oboustrannou montáž jednoho madla do dřeva, PVC, AL, skla.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP WS (bílá mat) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 500 mm, 700 mm |
| Délka madla | 1000 mm, 700 mm |
| Rozměr profilu madla | Ø 35 mm |


























































