DVEŘNÍ MADLO MP K10 Ø 35 mm SP - ks (BN - Broušená nerez)
DVEŘNÍ MADLO MP K10 Ø 35 mm SP - ks (BN - Broušená nerez)
Kat. číslo:
8584138363753
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla je 35 mm. Sada SPECIÁL (SP) obsahuje spojovací materiál pro jednostrannou montáž jednoho madla do dřeva, PVC, AL.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP BN (broušená nerez) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 500 mm |
| Délka madla | 700 mm |
| Rozměr profilu madla | Ø 35 mm |


























































