Dveřřní madlo MP kód K00 Ø 25 mm UN (WS - Bílá matná) - pár
Dveřřní madlo MP kód K00 Ø 25 mm UN (WS - Bílá matná) - pár
Kat. číslo:
8584138358896
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138358896
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 200 mm |
Délka madla: 300 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
3 205 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138358926
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 400 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
3 411 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138358957
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 500 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
3 822 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138358988
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 400 mm |
Délka madla: 600 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
4 352 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138359015
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 800 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
4 763 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138358803
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 700 mm |
Délka madla: 1000 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
5 645 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138358834
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 1200 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
6 233 Kč / pár |
||
|
Provedení:
8584138358865
|
Povrch: MP WS (bílá mat) |
Rozteč madla: 1300 mm |
Délka madla: 1600 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
9 350 Kč / pár |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla je 25 mm. Sada UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pro oboustrannou montáž dvou madel do dřeva, PVC, AL, skla. Madlo s délkou 1600 mm má 3 úchyty.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch |
|---|---|
| Kování typ 1 | Madlo |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP WS (bílá mat) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Rozměr profilu madla | 25 mm |


























































