DVEŘNÍ MADLO TWIN BJ 118002 (E) - pár
DVEŘNÍ MADLO TWIN BJ 118002 (E) - pár
Kat. číslo:
HS122022
Rozteč madla:
200 mm
Délka madla:
225 mm
Rozměr profilu madla:
25 mm
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
HS122022
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 200 mm |
Délka madla: 225 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 862 Kč / pár |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 325 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 327 Kč / pár |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 625 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 793 Kč / pár |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 925 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
4 191 Kč / pár |
||
|
Provedení:
|
Povrch: Twin E (nerez matná) |
Rozteč madla: 1200 mm |
Délka madla: 1225 mm |
Rozměr profilu madla: 25 mm |
Min. odběr: 1 pár |
3-10 dní (na objednávku)
|
5 355 Kč / pár |
Popis
Na adrese info@e-kovani.cz si lze objednat i madlo v povrchu černý mat (CM).
Termín nanesení tohoto povrchu na nerezová madla je čtyři až pět týdnů v závislosti na naplnění výrobních kapacit.
Záloha je 70 % z celkové ceny.
Příplatek (k ceně nerezového madla) je 900 Kč / 34 € za kus a 1 800 Kč / 67,90 € za pár.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | Kování Twin |
| Povrchová úprava - varianta | Twin E (nerez matná) |
| Záruka | 2 roky |
| Rozteč madla | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Rozměr profilu madla | 25 mm |

























































