DVEŘNÍ MADLO MP K02K 25x25 mm ST ks (BS - Černá matná)
DVEŘNÍ MADLO MP K02K 25x25 mm ST ks (BS - Černá matná)
Kat. číslo:
8584138359220
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč madla | Délka madla | Rozměr profilu madla | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
8584138359220
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 200 mm |
Délka madla: 225 mm |
Rozměr profilu madla: 25x25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 647 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138359251
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 300 mm |
Délka madla: 325 mm |
Rozměr profilu madla: 25x25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
1 735 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138359282
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 600 mm |
Délka madla: 625 mm |
Rozměr profilu madla: 25x25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 176 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138359312
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 900 mm |
Délka madla: 925 mm |
Rozměr profilu madla: 25x25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 662 Kč / ks |
||
|
Provedení:
8584138359190
|
Povrch: MP BS (černá mat) |
Rozteč madla: 1200 mm |
Délka madla: 1225 mm |
Rozměr profilu madla: 25x25 mm |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
3 440 Kč / ks |
Popis
Madlo na dveře je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upraveno. Profil madla je 25 x 25 mm. Sada UNIVERZÁL (UN) obsahuje spojovací materiál pro oboustrannou montáž dvou madel do dřeva, PVC, AL, skla.
Parametry
| Kování typ 1 | Madlo |
|---|---|
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Značka | MP kování |
| Povrchová úprava | MP BS (černá mat) |
| Záruka | 5 let |
| Rozteč madla | 1200 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 900 mm |
| Délka madla | 1225 mm, 225 mm, 325 mm, 625 mm, 925 mm |
| Rozměr profilu madla | 25x25 mm |



























































