Dveřní kování TWIN LUCK HX8586 HR (CM)
Dveřní kování TWIN LUCK HX8586 HR (CM)
Kat. číslo:
HS131109
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
klika-klika
Otvor pro obyčejný klíč BB HS131109 |
Povrch: Twin CM (černý mat) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 453 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
Otvor na cylindrickou vložku PZ HS131110 |
Povrch: Twin CM (černý mat) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 453 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
WC klíč HS131111 |
Povrch: Twin CM (černý mat) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 668 Kč / ks |
Doporučujeme koupit
Popis
Kování vhodné pro prostory s vysokou frekvencí používání veřejností, nebo jinými uživateli s malou motivací pečlivého používání (byty, obytné domy, kanceláře,...)
Frekvence používání až 200 000 cyklů
Kování s vratnou pružinou.
Parametry
| Ostatní parametry | Prošroubování skrz dveře |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Tvar štítku/rozety | Hranatá |
| Značka | Kování Twin |
| Typy kování | klika-klika |
| Povrchová úprava | Twin CM (černý mat) |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickou vložku PZ, Otvor pro obyčejný klíč BB, WC klíč |
| Šířka rozety/štítu | 52 mm |
| Délka kliky | 130 mm |
| Délka štítu | 52 mm |
| Síla rozet/štítu | 11 mm |
| Záruka | 2 roky |


























































