Dveřní kování TWIN KAPPA (NI-SAT-MAT)
Dveřní kování TWIN KAPPA (NI-SAT-MAT)
Kat. číslo:
HS128873
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
klika-klika
Otvor pro obyčejný klíč BB HS128873 |
Povrch: Twin NI-SAT-MAT (nikl matný) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 571 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
Otvor na cylindrickou vložku PZ HS128875 |
Povrch: Twin NI-SAT-MAT (nikl matný) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 571 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
WC klíč HS128876 |
Povrch: Twin NI-SAT-MAT (nikl matný) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 679 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
Bez spodní rozety HS128874 |
Povrch: Twin NI-SAT-MAT (nikl matný) |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
1 130 Kč / ks |
Popis
Kování je vhodné do prostor s vysokou frekvencí používání (byty, obytné domy, kanceláře).
Frekvence používání až 200 000 cyklů.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Prošroubování skrz dveře |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Tvar štítku/rozety | Hranatá |
| Značka | Kování Twin |
| Typy kování | klika-klika |
| Povrchová úprava | Twin NI-SAT-MAT (nikl matný) |
| Typ otvoru | Bez spodní rozety, Otvor na cylindrickou vložku PZ, Otvor pro obyčejný klíč BB, WC klíč |
| Šířka rozety/štítu | 52 mm |
| Délka kliky | 145 mm |
| Síla rozet/štítu | 11 mm |
| Záruka | 2 roky |


























































