Dveřní kování ROSTEX RAVENA/H LUMINO (ČERNÁ)
Dveřní kování ROSTEX RAVENA/H LUMINO (ČERNÁ)
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
klika-klika
Bez spodní rozety |
Povrch: ROSTEX ČERNÁ |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 134 Kč / ks |
|
|
Provedení:
klika-klika
Otvor pro obyčejný klíč BB |
Povrch: ROSTEX ČERNÁ |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 287 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
Otvor na cylindrickou vložku PZ |
Povrch: ROSTEX ČERNÁ |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 287 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
WC klíč |
Povrch: ROSTEX ČERNÁ |
Min. odběr: 1 ks |
3-10 dní (na objednávku)
|
2 712 Kč / ks |
Doporučujeme koupit
Popis
Tloušťka dveří: 38-52 mm
Kliky a štíty jsou vyrobeny z nerezové oceli s povrchovou úpravou (prášková barva černá matná RAL 9005).
Ocelové tělo výztuhy rozet s fixačními čepy.
Klasifikace dle EN 1906: 37-B030A
Spojovací materiál z nerezové oceli.
Kování obsahuje vratnou pružinu.
Provedení WC je na tloušťku dveří 38-43 mm.
Kliky jsou opatřeny světelným zdrojem. Světlo je viditelné do vzdálenosti až 15 m a nepotřebuje žádné napájení. Vyzařuje světlo nepřetržitě až po dobu 15 let. Ve dne není světlo patrné, po setmění je jasně viditelné.
Zjednodušuje orientaci v prostoru v noci a v místechs nedostatečným dopadem denního světla.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Světelný zdroj, Vratná pružina |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Hranatá |
| Značka | Kování Rostex |
| Typy kování | klika-klika |
| Povrchová úprava | ROSTEX ČERNÁ |
| Typ otvoru | Bez spodní rozety, Otvor na cylindrickou vložku PZ, Otvor pro obyčejný klíč BB, WC klíč |
| Šířka rozety/štítu | 53 mm |
| Délka kliky | 140 mm |
| Síla rozet/štítu | 9 mm |
| Rozteč šroubů | 38 mm |
| Čtyřhran | 8x8 |
| Délka štítu | 53 mm |
| Záruka | 2 roky |

































































