Dveřní kování MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - Antik bronz)
Dveřní kování MP LI - ROSE - SO 996 (OBA - Antik bronz)
Kat. číslo:
8584138110043
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
klika-klika
WC klíč 8584138110043 |
Povrch: MP OBA (antik bronz) |
Rozteč: 90 mm |
Min. odběr: 1 ks |
Skladem
|
5 608 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
Otvor na cylidrickou vložku 8584138110333 |
Povrch: MP OBA (antik bronz) |
Rozteč: 90 mm |
Min. odběr: 1 ks |
4-6 týdnů (na objednávku)
|
5 009 Kč / ks |
||
|
Provedení:
klika-klika
Otvor na cylidrickou vložku 8584138110036 |
Povrch: MP OBA (antik bronz) |
Rozteč: 90 mm |
Min. odběr: 1 ks |
4-6 týdnů (na objednávku)
|
5 009 Kč / ks |
Popis
Štítová klika na interiérové dveře s oválným štítem je vyrobena z materiálů vysoké kvality - mosaz a je povrchově upravena. Oválný štít má rozměry 50 mm x 275 mm.
Klika v exkluzivním provedení z kolekce Rose je inspirovaná květem - růže, díky čemuž má klika romantický a ženský nádech.
Upozornění:
Tento typ položky je nutné uhradit předem. Dodání do 6 - 8 týdnů od uhrazení objednávky.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Prošroubování skrz dveře, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kování typ 1 | Štítové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Rustikální |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar štítku/rozety | Oválná |
| Značka | MP kování |
| Typy kování | klika-klika |
| Povrchová úprava | MP OBA (antik bronz) |
| Typ otvoru | Otvor na cylidrickou vložku, WC klíč |
| Délka kliky | 166 mm |
| Délka štítu | 275 mm |
| Šířka rozety/štítu | 50 mm |
| Záruka | 5 let |























































