Dveřní kování MP Favorit-R 2002 (LEŠTĚNÁ NEREZ)
Dveřní kování MP Favorit-R 2002 (LEŠTĚNÁ NEREZ)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
-
Klika na dveře
TI - FAVORIT - R 2002
LN - Leštěná nerezRozetová klika na interiérové dveře s kulatou rozetou je vyrobena z vysoce kvalitní nerezavějící oceli, známé jako nerez a je povrchově upravena. Rozeta má průměr 52 mm a standardní tloušťku 11 mm.
Patentovaná TUPAI mechanika má v kovovém pouzdře pružinové CLICKY, které sesazují krytku rozety, usnadňují tak její montáž a zajišťují stabilní upevnění bez možnosti samovolného pohybu krytky. Při demontáži stačí jednoduše zasunout klíč na demontáž rozet a mírným tahem ji bez poškození vyloupnout.
Vlastnosti kliky pro TUPAI STANDARD LINE:
• kulatý design rozety
• klikové nasazení krytky rozety
• tichý chod
• dlouhodobá životnost
• jednoduchá montáž
• 5 - letá záruka na funkčnost mechaniky
• komponenty a náhradní díly sklademJe to jen na vašem rozhodnutí, jaké provedení a jaký typ otvoru si vyberete z naší široké nabídky. V případě, že se neumíte rozhodnout, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.
Parametry
| Ostatní parametry | Klika vhodná pro set na sklo, Lesklý povrch, Vratná pružina |
|---|---|
| Kování typ 1 | Rozetové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | ocel |
| Tvar štítku/rozety | Kulatá |
| Značka | MP kování |
| Typy kování - varianta | klika levá / koule, klika pravá / koule, klika-klika |
| Povrchová úprava - varianta | MP LN - leštěná nerez |
| Typ otvoru - varianta | Otvor na cylidrickou vložku, Otvor na cylindrickou vložku PZ |
| Šířka rozety/štítu | 52 mm |
| Délka kliky | 133 mm |
| Síla rozet/štítu | 11 mm |
| Záruka | 5 let |

























































