Dveřní kování MP FO - FAN - SO (OGS - Bronz česaný matný)
Dveřní kování MP FO - FAN - SO (OGS - Bronz česaný matný)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
Štítová klika na interiérové dveře s oválným štítem je vyrobena z materiálů vysoké kvality - mosaz / zamak a je povrchově upravena. Oválný štít má rozměry 40 mm x 232 mm.
Klika z řady FORME line obsahuje vratný mechanismus.
Upozornění:
Při objednávání štítových klik je třeba vědět vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Standardní vzdálenost je 72 nebo 90 mm. Rovněž i otvory do štítových klik jsou ražené na míru, a proto vás prosíme o uvedení nejen správné rozteče, ale i typu otvorů. V opačném případě výměna klik nemusí být samozřejmostí.
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Prošroubování skrz dveře, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm |
| Kování typ 1 | Štítové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Mosaz/zamak |
| Tvar štítku/rozety | Oválná |
| Značka | MP kování |
| Typy kování - varianta | klika-klika, koule/klika levá, koule/klika pravá |
| Povrchová úprava - varianta | MP OGS (bronz česaný mat) |
| Typ otvoru - varianta | Bez otvoru, Otvor na cylidrickou vložku, Otvor na cylindrickou vložku PZ, Otvor pro obyčejný klíč BB, WC klíč |
| Délka kliky | 115 mm |
| Délka štítu | 232 mm |
| Síla rozet/štítu | 10 mm |
| Šířka rozety/štítu | 40 mm |
| Záruka | 5 let |























































