Dveřní kování COBRA ATLANTIS (K - kované)
Dveřní kování COBRA ATLANTIS (K - kované)
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
Krásné rustikální kování Atlantis, to je především léty prověřený profil se okrasnými prolisy ve štítu a jedinečným tvarem kliky se zdobnou hlavicí. Tradiční charakter kování umocňuje jedinečný povrch - kovaná klika Atlantis Rustikal je totiž skutečně unikátní umělecké dílo, které váš interiér zkrášlí na dlouhá léta.
Vlastnosti produktu:
Interiérové štítové kování
Rozteč: BB 72 mm
Materiál: kovanné
Výstupky pro uchycení: NE
Systém uchycení: prošroubováním skrz dveře
Rozměry štítu: 220 mm
Šířka štítu: 42 mm
Délka rukojeti: 120 mm
Vratná pružina/mechanismus: ANO
Součástí balení spojovací materiál pro uchycení dveřního kování
Spojovací materiál pro tloušťku dveří 40-50 mm
Parametry
| Ostatní parametry | Matný povrch, Prošroubování skrz dveře, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm |
| Kování typ 1 | Štítové |
| Kování typ 2 | Dveřní |
| Design | Rustikální |
| Materiál | Kované |
| Tvar štítku/rozety | Oválná |
| Značka | Kování Cobra |
| Typy kování | klika levá / koule, klika pravá / koule, klika-klika |
| Povrchová úprava | COBRA R (rustik) |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickou vložku PZ, Otvor pro obyčejný klíč BB, WC klíč |
| Šířka rozety/štítu | 42 mm |
| Délka kliky | 120 mm |
| Délka štítu | 220 mm |
| Záruka | 2 roky |























































