Bezpečnostní kování ROSTEX RN802 FONDI (MĚĎ LESK)
Bezpečnostní kování ROSTEX RN802 FONDI (MĚĎ LESK)
Varianty:
Zvolte variantu:
| Provedení | Povrch | Rozteč | Min. odběr | Dostupnost | Cena za ks | Síla dveří | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Provedení:
madlo/klika
Otvor na cylindrickou vložku PZ |
Povrch: Rostex Měď lesk |
Rozteč: 72 mm |
Min. odběr: 1 ks |
4-6 týdnů (na objednávku)
|
2 571 Kč / ks |
||
|
Provedení:
madlo/klika
Otvor na cylindrickou vložku PZ |
Povrch: Rostex Měď lesk |
Rozteč: 90 mm |
Min. odběr: 1 ks |
4-6 týdnů (na objednávku)
|
2 571 Kč / ks |
Doporučujeme koupit
Popis
Tloušťka dveří: 38-50 mm
Bezpečnostní kování je určeno na vstupní dveře otevírané dovnitř i ven.
Doporučujeme použít cylindrickou vložku ve 3. bezpečnostní třídě, odolnou proti odvrtání.
Certifikováno na požární odolnost
Vratný mechanismus (vratná pružina)
Parametry
| Ostatní parametry | Bezpečnostní třída 3, Matný povrch, Protipožární, Vratná pružina |
|---|---|
| Rozteč | 72 mm, 90 mm, 92 mm |
| Kování typ 1 | Štítové |
| Kování typ 2 | Bezpečnostní |
| Design | Moderní |
| Materiál | Nerez |
| Tvar štítku/rozety | Obdélníková |
| Značka | Kování Rostex |
| Typy kování | madlo/klika |
| Povrchová úprava | Rostex Měď lesk |
| Typ otvoru | Otvor na cylindrickou vložku PZ |
| Šířka rozety/štítu | 40 mm |
| Délka kliky | 116,5 mm |
| Délka štítu | 230 mm |
| Rozteč šroubů | 204 mm |
| Čtyřhran | 8x8 |
| Síla rozet/štítu | 8 mm / 13 mm |
| Záruka | 10 let |







































































